Over onze organisatie

Rombou helpt ondernemers met het maken van belangrijke keuzes in het duurzaam ontwikkelen van hun bedrijf. Op elk moment in de levenscyclus. Als u wilt uitbreiden, of juist consolideren. Als u graag wilt of juist moet verduurzamen. U beslist, Rombou prikkelt en is er om u op alle vlakken rondom de ontwikkeling van uw bedrijf terzijde te staan en adviseren.

Visie

Rombou streeft naar gezonde en duurzame ondernemingen met oog voor mensen en hun omgeving.

Missie

Rombou inspireert ondernemers met ideeën voor gezonde en duurzame ontwikkeling van bedrijfslocaties. Als ervaren en betrokken strategisch adviseur staan wij paraat in elke fase van de onderneming. We stimuleren onze klanten en onze medewerkers om steeds opnieuw met creatieve oplossingen het maximale uit zichzelf te halen.

‘Rombou helpt o.a. ondernemers met ontwikkelen. Of het nu gaat om adviezen, vergunningen aanvragen, architectuur of bouwbegeleiding. Net wat nodig is, voor de groei die u voor ogen hebt. Soms letterlijk in vierkante meters, soms op een heel ander vlak. ’ – Joost Overbeek

Rombou: een team van specialisten

Rombou bestaat uit een enthousiast team van professionals. Zij adviseren onze klanten bij de ontwikkeling van hun agrarisch bedrijf. Onze medewerkers hebben elk hun eigen specialisme en werken samen als een team binnen een groot aantal uiteenlopende projecten. Er is altijd een aanspreekpunt naar de klant toe.

 

Onze medewerkers

Ons werkgebied hebben we verdeeld in verschillende regio's. Voor elke regio heeft u als klant een vast aanspreekpunt. Wie het aanspreekpunt voor welke regio is, ziet u op kaart op de contact pagina.

Bij hem of haar kunt u terecht voor de laatste informatie over provinciale en gemeentelijke ontwikkelingen. Daarnaast zijn er adviseurs die meer zijn gericht op een bepaalde sector of een specifiek onderdeel van het proces.

Onze Specialisten

Luuk Potman

Bouwkundig tekenaar lpotman@rombou.nl 06-83 22 31 53 LinkedIn

Karin Arkink

Adviseur Ruimtelijke Ordening en Milieu karkink@rombou.nl 06- 50 05 64 79 LinkedIn

Rene Brummelman

Junior Adviseur Ruimtelijke Ordening rbrummelman@rombou.nl 06-50 05 64 25 LinkedIn

Allart Lok

Adviseur Ruimtelijke ordening alok@rombou.nl 06- 50 05 64 04 LinkedIn

Ewiene Stadhouder

Secretaresse estadhouder@rombou.nl 06- 50 06 77 97 LinkedIn

Aaltje Harink- Nieuwland

Adviseur Ruimtelijke Ordening en milieu anieuwland@rombou.nl 06 21 42 13 01 LinkedIn

Annold Sloot

Medewerker RO en Milieu asloot@rombou.nl 06 11 36 90 57 LinkedIn

Tinke Vos

Adviseur Bedrijfslocatie tvos@rombou.nl 06- 53 55 33 29 LinkedIn

Stefan van Summeren

Manager / Senior Adviseur Bedrijfslocatie svansummeren@rombou.nl 06 - 22 31 21 90 LinkedIn

Prisilla Mensink

Secretaresse pmensink@rombou.nl 088 236 79 43 LinkedIn

Henk Altena

Adviseur Bouw haltena@rombou.nl 06-53 55 32 89 LinkedIn

Isabel Boschma - van der Star

Adviseur Bedrijfslocatie iboschma@rombou.nl 06-51 85 78 25 LinkedIn

John Mentink

Extern adviseur bouw jmentink@rombou.nl 06-83 09 45 85 LinkedIn

Ronald Mooiweer

Bouwkundig tekenaar rmooiweer@rombou.nl 088-236 93 49 LinkedIn

Rob van Woerden

Jurist RO en Milieu rvwoerden@rombou.nl 06-53 55 66 35 LinkedIn

Jan Pieter Smit

Adviseur RO en milieu jpsmit@rombou.nl 06-51 25 70 34 LinkedIn

Elmer Woudstra

Adviseur RO en Milieu ewoudstra@rombou.nl 06-21 14 30 20 LinkedIn

Robert Duijvestijn

Adviseur Bedrijfslocatie rduijvestijn@rombou.nl 06-15 11 34 10 LinkedIn

Joël van Staalduinen

Adviseur Bedrijfslocatie jvanstaalduinen@rombou.nl 06- 53 90 62 32 LinkedIn

Jan Teunissen

Adviseur Bedrijfslocatie jteunissen@rombou.nl 06-22 50 35 88 LinkedIn

Bram Scheurwater

Adviseur Bedrijfslocatie bscheurwater@rombou.nl 06- 23 22 65 65 LinkedIn

Eddie Lamberts

Adviseur RO en Milieu elamberts@rombou.nl 06-51 56 71 42 LinkedIn

Sander Kondring

Adviseur bedrijfslocatie skondring@rombou.nl 06-22 71 04 04 LinkedIn

Gert-Jan Festen

Adviseur Bedrijfslocatie gfesten@rombou.nl 06-20 36 00 66 LinkedIn

Gert Elling

Manager team experts gelling@rombou.nl 06-51 36 34 67 LinkedIn

Harry Ehrenhard

Extern adviseur bouw hehrenhard@rombou.nl 06-57 90 88 33 LinkedIn

Siemon Boonstra ab

Jurist RO en Milieu sboonstra@rombou.nl 06-51 25 87 68 LinkedIn

Joost Overbeek

Directeur/Senior Adviseur Bouw joverbeek@rombou.nl 06-53 86 06 93 LinkedIn